Menu
Měna:
Katalog
Nákupní košík 0,00 Kč
+420 770 11 05 11 Po – Pá: 8:00 – 17:00

Reklamní textil

Reklamní textil je ideální dárek – je praktický, vhodný pro všechny věkové skupiny a zároveň nabízí rozsáhlé plochy pro umístění loga či jiného reklamního sdělení. Nejoblíbenějšími kategoriemi reklamního textilu jsou trička a polokošile s potiskem, jež nabízíme ve stovkách modelů a desítkách barevných odstínů. Dalším oblíbeným reklamním dárkem jsou rovněž čepice, především kšiltovky. Zájem ale vzbuzují i další kategorie – mikiny, vesty, bundysvetry či košile, i na ně totiž lze snadno umístit výrazný reklamní potisk či výšivku.

Specializovanou kategorií je pracovní a reflexní oblečení, kde nabízíme oděvy z materiálů se zvýšenou odolností a přizpůsobené pracovním podmínkám. Úplnost naší nabídky reklamního textilu uzavírají kategorie sportovního oblečení, dětského textilu a nabídka osušek, ručníků a froté zboží.

Barva
Materiál
Značka
víceméně
1 345 produktů
1 2 3 4 5 6 7 68

Reklamní textil lze využívat pro pracovní účely, kdy své zaměstnance vybavíte oděvy s potiskem či výšivkou, ale také jako dárek v podobě oblečení a doplňků pro sport, volnočasové aktivity či pro použití v domácnosti. Pro veškerý nabízený textil nabízíme potisk či výšivku Vašeho loga. Používáme výhradně nejmodernější technologické postupy garantující dlouhodobou životnost, stálobarevnost a vysokou odolnost proti opotřebení při běžném užívání i při praní.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace