Menu
Měna:
Katalog
Nákupní košík 0,00 Kč
+420 770 11 05 11 Po – Pá: 8:00 – 17:00

Tiskové technologie používané na našich dárcích

Logickým krokem při realizování každé kampaně s reklamními předměty je aplikace vlastního loga nebo jiného motivu na daný předmět (různé grafické motivy, telefonní čísla, adresy webových stránek atd.). Na našich stránkách najdete širokou nabídku reklamních předmětů různých typů, cenových hladin či určení.  Nabízíme dárky vyrobené z nejrůznějších materiálů. Naší snahou je rozšířit nabídku dárků vyrobených z recyklovaných a bio materiálů, abychom i my šli cestou udržitelného rozvoje. Pro to, abychom mohli vaše logo natisknout na daný materiál, používáme různé tiskové technologie (tampontisk, sítotisk, digitální tisk, rotační tisk, flexotisk, ražbu, gravírování apod.

Většina lidí se orientuje v nabídce reklamních předmětů a mají víceméně slušnou představu o tom, co chtějí. Na druhou stranu v potiskových technologiích se vyzná málokdo a pojmy jako sublimace, rotační sítotisk či tampontisk většina lidí slyší poprvé až při jejich výběru. Velmi rádi vás proto provedeme jednotlivými technikami potisků, kdy vám podrobně popíšeme danou technologii spolu s důležitými tipy a upozorněními, které se k jejímu použitím vztahují.

Samozřejmě, nás kdykoliv neváhejte kontaktovat a probrat s námi jakýkoliv váš dotaz k potisku. Rádi vám doporučíme tu nejvhodnější kombinaci potisku a daného materiálu.

Pro představu, které technologie jsou nejčastěji využivané pro dané kategorie produktů:

TEXTIL

Trička: sítotisk, digitální tisk, transferový tisk, výšivka

Polokošile: výšívka, sítotisk, digitální tisk

Mikiny: sítotisk, digitální tisk, výšivka

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Plastové propisky – tampontisk, sítotisk

Kovové propisky - laser, tampontisk

Bloky - sítitosk, ražba

sklo, Hrnky - sítotisk, výpal, plošná glazura, pískování

Klíčenky - sublimační tisk, sítotisk

Technologie potisku:

Tampontisk

Smalt

(seznam postupně doplňujeme)

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace